עו"ד פלילי -משרד עורכי דין טליה גרידיש

עו"ד טליה גרידיש

משרד עו"ד טליה גרידיש מתמחה בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בכל תחומי המשפט הפלילי ובהם: עבירות כלכליות, עבירות אלימות ופשע חמור, עבירות אלימות במשפחה, עבריינות נוער, עבירות רכוש ונשק ועבירות סמים והימורים. למשרד עו"ד טליה גרידיש מומחיות רבה וייחודית בתחום העבירות הכלכליות ועבירות צווארון לבן לרבות עבירות מס, הלבנת הון, שוחד, מרמה, הפרת אמונים ועוד.

המשרד מעניק מענה משפטי מקיף ומלא בכל שלבי התנהלות ההליך הפלילי החל מליווי במעצר, ייעוץ טרם חקירה משטרתית ובמהלכה, ייצוג בהליכי שימוע וניהול הליכים בבתי המשפט בערכאות השונות, לרבות בהליכי ערעור ובבתי הדין הצבאיים. יודגש כי ייעוץ מעורך דין מנוסה, כבר בשלבי החקירה המוקדמים, עשוי לקבוע את אופן התנהלותו של התיק כולו ועל כן המשרד שם דגש מיוחד על מתן מענה מקצועי מיטבי כבר בשלבי החקירה הראשונים.

לעו"ד טליה גרידיש מעל ל – 23 שנות נסיון בתחום הפלילי, מרביתן במשרדו של עו"ד ששי גז ובהמשך, כבעלת משרד עצמאי. במהלך שנים אלו ניהלה עו"ד גרידיש אלפי תיקים מורכבים וסבוכים, פרשיות מוכרות ומתוקשרות וסוגיות משפטיות מאתגרות ויוצאות דופן. כמו כן צברה עו"ד טליה גרידיש נסיון רב בתחום המשפט המינהלי-הפלילי והיכרות מעמיקה עם הליכי הרשויות השונות ובפרט הרשות לתכנון ובניה, רישוי עסקים, רשות המס והמע"מ.

בבסיס שיטת העבודה של משרד עו"ד טליה גרידיש עומדת היכולת לבחון את התיק המשפטי על כל היבטיו במטרה למצוא את אותה זווית ייחודית, אשר תשקף לבית המשפט את סיפורו של הנאשם, באור שונה מזה המוצג ע"י התביעה. זאת לצד הובלת קו הגנה חסר פשרות והעלאת טיעונים וראיות שלא עמדו למבחן בעבר, במטרה להשיג ללקוחות המשרד, את התוצאות הטובות ביותר האפשריות, בנסיבות המקרה.

לצד פעילותה במשרד, עו"ד טליה גרידיש פעילה בלשכת עורכי הדין ומונתה בחודש נוב' 2019 לתפקיד יו"ר משותף של פורם חקיקה בהליך פלילי, מצ"ב המינוי. עו"ד טליה גרידיש משמשת כיועצת משפטית לארגון רוטרי ישראל ומונתה לנשיאת רוטרי מזכרת בתיה לשנת 2018-2019 . יו"ר משותפת לועדה לקידום עורכות דין מחוז מרכז מצ"ב מינוי. קובלת בועדת האתיקה הארצית.

עו"ד טליה גרידיש

בנימה אישית,

אני עורכת דין בתחום הפלילי, עוסקת בייעוץ וייצוג של נחקרים ונאשמים במשפט הפלילי בכל הערכאות, לרבות נוער ובתי הדין הצבאיים. כמי שגדלה בעיר לוד, עטופה בתוך סביבה איכותית ומגוננת, אך בד בבד חשופה לעוני ופשיעה, עשיית צדק ומניעת עוול תמיד היו נר לרגלי והשיקום הוטמע בי, מילדות, כערך מוביל.
מתוך כך, אני רואה בעבודת הסנגוריה עבודת קודש, בה תפקידי הוא להלחם על הצדק, ועל הוכחת חפותם של מרשי, עד הסוף וללא פשרות. ובאותם מקרים בהם נעשתה עבירה – השליחות שלי היא לגרום למערכת המשפט העמוסה, להצליח לראות את האדם שמאחורי התיק, ללכת לקראתו, ולהעניק לו הזדמנות שנייה.